- ostatnie jednostki
Podkładka na Stół wielokrotnego użytku "Day Drap" 32x45cm Niebieski Ciemny.
Ver más artículos de:
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 32x45cm |
| Design | Color |
| Materiał | Bawełna z recyklingu |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 45 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 12 |
12053-12
12 Jednostki
43, 70€
3,641€/Podk
W magazynie.
12068-12
12 Jednostki
43, 70€
3,641€/Podk
W magazynie.
12065-12
12 Jednostki
43, 70€
3,641€/Podk
W magazynie.
12059-12
12 Jednostki
43, 70€
3,641€/Podk
W magazynie.
12063-12
12 Jednostki
43, 70€
3,641€/Podk
W magazynie.
12060-12
12 Jednostki
43, 70€
3,641€/Podk
W magazynie.