- Pakiet
- ostatnie jednostki
72
Podkładka na Stół wielokrotnego użytku "Day Drap" 32x45cm Drewniane.
Ver más artículos de:
Ile dalibyście Państwo za obrus, który można wykorzystać ponownie podczas tego samego serwisu, jest odporny na plamy i wygodnie przylega do stołu? Obrusy Day Drap są po to, aby ułatwić każdy serwis!
Ta innowacyjna koncepcja bielizny stołowej łączy 100% bawełny pochodzącej z recyklingu z wodoodporną warstwą wierzchnią , którą można łatwo wytrzeć wilgotną ściereczką i antypoślizgową warstwą spodnią, tworząc unikalny produkt na rynku. Dzięki tej kombinacji otrzymujesz obrus, który jest nie tylko zrównoważony, ale także łatwy do czyszczenia i pozostaje na miejscu na powierzchni, na której go umieścisz.
Chcesz poznać wszystkie jego zalety? Będziemy Ci o nich dalej opowiadać!
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 32x45cm |
| Design | Color |
| Materiał | Bawełna z recyklingu |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 32 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 45 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 72 |
12053-12-6
72 Jednostki
209, 74€
2,913€/Podk
W magazynie.
12068-12-6
72 Jednostki
209, 74€
2,913€/Podk
W magazynie.
12065-12-6
72 Jednostki
209, 74€
2,913€/Podk
W magazynie.
12063-12-6
72 Jednostki
209, 74€
2,913€/Podk
W magazynie.
12061-12-6
72 Jednostki
209, 74€
2,913€/Podk
W magazynie.
12056-12-6
72 Jednostki
209, 74€
2,913€/Podk
W magazynie.