Podobne produkty:
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy możesz sobie wyobrazić, że masz wszystkie zalety obrusu z tkaniny, ale możesz go używać wielokrotnie? To jeden z głównych powodów, dla których będziesz chciał mieć obrusy z włókniny Airlaid!
Szukasz obrusów, które są trwałe i jednocześnie chłonne? Obrusy Airlaid wykonane są z włókien pulpy drzewnej i polimerów , które są termicznie splecione i połączone, tworząc materiał przypominający tkaninę. Dzięki takiemu połączeniu materiałów są one wysoce odporne na rozdarcia, co sprawia, że idealnie nadają się na imprezy i spotkania, gdzie wymagana jest pewna odporność i nie tylko, są również wysoce chłonne, co zapobiegnie wszelkim incydentom.
Dlaczego jednak powinniśmy wybrać obrusy TNT AirLaid? Jednymi z głównych zalet są:
Czy chcesz ustawić inny stół? W takim razie nie przegap placematów TNT, najbardziej praktycznej i wszechstronnej opcji na rynku. Dzięki zmniejszonym rozmiarom, obrusy te doskonale nadają się do zaznaczenia przestrzeni każdego z jadących, ochrony stołu, a także służą jako wsparcie dla innych elementów serwisu.
Ich funkcjonalność i wszechstronność sprawiają, że są one niezbędną opcją dla każdego biznesu gastronomicznego, który chce zaoferować swoim klientom wyjątkowe doświadczenie. Nie czekaj dłużej, aby nadać swoim stołom wyjątkowy charakter!
| Kolor | Bordowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30x40cm |
| Design | Color |
| Materiał | Airlaid |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 30 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 150 |
9059-150
150 Jednostki
30, 92€
0,206€/Podk
W magazynie.
9046-1
1 Jednostki
38, 98€
38,979€/Bie
W magazynie.