Bieżnik na Stół Airlaid Czerwerny 0,4x48m Wycięcie wstępne 30cm (1 Sztuk)
9048-1
1 Jednostki
34, 51€
34,514€/Bie
W magazynie.
Ver más artículos de:
Czy chcesz nadać swojemu stołowi dodatkowy akcent stylu i elegancji bez konieczności całkowitego przykrywania go obrusem? W takim razie bieżnik TNT jest właśnie tym, czego szukasz!
W połowie drogi między obrusem a podkładką, bieżnik stołowy jest długim, wąskim obrusem, który umieszcza się na środku stołu, nie przykrywając całkowicie jego powierzchni. Uniwersalny dodatek, który łączy w sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność, idealne dwa w jednym!
Chcesz wiedzieć, co sprawia, że bieżniki stołowe TNT są tak wyjątkowe? Te bieżniki stołowe wykonane są z włókniny, która nadaje im wyjątkową strukturę. Zamiast tkanego, składają się z włókien, które są przeplatane i łączone termicznie, tworząc materiał przypominający tkaninę.
Jakie są więc ich zalety? Podpowiadamy.
| Kolor | Bordowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 0,4x48m |
| Design | Color |
| Materiał | Airlaid |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 1,20 m |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 39 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1 |
9048-1
1 Jednostki
34, 51€
34,514€/Bie
W magazynie.
13234-1
1 Jednostki
37, 90€
37,899€/Obrus
W magazynie.