- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
300
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Flacher Plastikteller Quadratisch, Farbe:Creme, 180mm, fabriziert aus Polypropylen.
Einheiten á 300 Stück.
12 Beutel á 25 Einheiten.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Kremowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18x18cm |
| Design | Miły |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 18 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 300 |
125użyć
7985-25-12
300 Jednostki
682, 24zł
2,274zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7987-15-20
300 Jednostki
821, 19zł
2,737zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7989-15-20
300 Jednostki
821, 19zł
2,737zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7992-25-12
300 Jednostki
682, 24zł
2,274zł/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi