- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Płaski Kremowy Nice PP 180mm (25 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 25 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Kremowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18x18cm |
| Design | Miły |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 18 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 25 |
125użyć
7985-25
25 Jednostki
16, 61€
0,665€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7996-25
25 Jednostki
-20% 10, 61€ Normalna cena 13,27 €
0,425€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7987-15
15 Jednostki
20, 00€
1,333€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7989-15
15 Jednostki
11, 99€
0,800€/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi