- Pakiet
3000
Patyczki do przekąsek "Lactose Free" 8 cm (2000 Sztuk).
Ver más artículos de:
Dzięki znaczniki żywności kelnerzy i kelnerki staną się bohaterami organizacji, błyskawicznie identyfikując potrawy. Tymczasem klienci będą zafascynowani szczegółową i atrakcyjną prezentacją swoich ulubionych przysmaków. Ale to nie wszystko, te znaczniki są niezwykle praktyczne w zakresie bezpieczeństwa żywności, dostarczając kluczowych informacji na temat alergenów i ważnych składników w jasny i prosty sposób.
Nie czekaj dłużej, aby dodać odrobinę dynamizmu i oryginalności do swojej firmy! Dzięki znacznikom żywności przeniesiesz doznania kulinarne na wyższy poziom, zapewniając zadowolenie klientów i sukces swojego lokalu.
Chcesz wiedzieć dlaczego? Powiemy ci dlaczego.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 8 cm |
| Design | Smacznego Posiłku |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 8 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 3000 |
12448-50-12
600 Jednostki
195, 16zł
0,325zł/Patyczki
W magazynie.
41067-100-10
1.000 Jednostki
259, 19zł
0,259zł/Patyczki
W magazynie.