- Pakiet
6
Papier Foliowany Streczowy Ręczne 500mm 1,7Kg Przezroczyste.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 50cm x 152,5m |
| Design | Bassic |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 50,00 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Długość | 15.250,00 cm |
| Mikronaż | 12,5 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 6 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi