Dyspenser Plastikowe do Folii Stretch Streczowy 500 mm (1 Sztuk)
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 160 mm |
| Dolna średnica | 5 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Szerokość | 25 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Cena za | 1 |