Prostokątny karton 25x25x32cm w kolorze laminowanej kraft, wykonany w jednym kawałku z czterema klapkami otwieranymi z efektem kwiatowym.
Akcesoria
Kup z
9203-25
25 Jednostki
321, 12zł
12,845zł/Pude
W magazynie.
9206-25
25 Jednostki
299, 28zł
11,971zł/Pude
W magazynie.
9219-25
25 Jednostki
297, 18zł
11,887zł/Pude
W magazynie.
9220-25-4
100 Jednostki
1, 128.84zł
11,288zł/Pude
W magazynie.
9295-50
50 Jednostki
114, 39zł
2,288zł/Taca
W magazynie.
11389-100
100 Jednostki
130, 21zł
1,302zł/Podk
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 25x25x32cm |
| Design | Butterfly |
| Materiał | Papier składany |
| Średnica | 29 cm |
| Górna średnica | 7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 53 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Cena za | 25 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi