Folia Rantowa do Ciast Kartonowe 75x4 cm (5 Kg)
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 75x4cm |
| Design | Bassic |
| Materiał | Kartonowe |
| Otwór | 12 cm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Biodegradowalny | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 74 cm |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi