- Pakiet
600
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Trzciny Cukrowej Naturalne 500ml (600 Sztuk)
Cena Dotyczy el Skrzynki po 600 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Idealne do wykorzystania na tysiąc i jeden sposobów, nasze miski z trzciny cukrowej są doskonałym, ekologicznym wyborem.
Podawaj zupy, kremy lub sosy zarówno na ciepło, jak i na zimno w naszych miseczkach z trzciny cukrowej bez zamieszania i obaw o zepsucie.
Wyobraź sobie, że możesz dostarczyć swoim klientom te pyszne domowe gulasze, które tak bardzo kochają, ale także zaskoczyć ich różnorodnością potraw, od pocieszającego ryżu, smacznego makaronu, po świeżą i kolorową sałatkę, zawsze z tym ekologicznym akcentem, który tak bardzo lubimy.
![]()
Trzcina cukrowa jest jednym z materiałów o najmniejszym wpływie na środowisko, jeśli chodzi o produkcję jednorazowej zastawy stołowej. Jak to możliwe? Cóż, miski z trzciny cukrowej są uzyskiwane z wytłoków z trzciny cukrowej, produktu otrzymywanego po przetworzeniu trzciny cukrowej. Po przetworzeniu tego naturalnego materiału uzyskuje się bioplastik zwany polietylenem roślinnym, który nie zanieczyszcza środowiska.
Oprócz zrównoważonego rozwoju, miski z trzciny cukrowej mają wiele innych zalet, opowiedzmy o nich!
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 500 ml |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 15,5 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 5,4 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 600 |
11845-50-20
1.000 Jednostki
132, 35€
0,132€/Miska
W magazynie.
13376-75-4
300 Jednostki
68, 58€
0,229€/Miska
W magazynie.
8452-50-8
400 Jednostki
42, 13€
0,105€/Miska
W magazynie.
550502-50-10
500 Jednostki
-12% 100, 78€ Normalna cena 114,53 €
0,202€/Miska
W magazynie.
11849-50-16
800 Jednostki
156, 90€
0,196€/Miska
W magazynie.
550901-125-4
500 Jednostki
-12% 106, 24€ Normalna cena 120,72 €
0,212€/Miska
W magazynie.