- sale
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Trzciny Cukrowej Naturalne 500ml (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Akcesoria
Kup z
4826-25
25 Jednostki
8, 15€
0,326€/Torba
W magazynie.
8452-50
50 Jednostki
6, 58€
0,132€/Miska
W magazynie.
12012-50
50 Jednostki
5, 03€
0,101€/
W magazynie.
13455-50
50 Jednostki
4, 70€
0,094€/Ly
W magazynie.
Ver más artículos de:
Idealne do wykorzystania na tysiąc i jeden sposobów, nasze miski z trzciny cukrowej są doskonałym, ekologicznym wyborem.
Podawaj zupy, kremy lub sosy zarówno na ciepło, jak i na zimno w naszych miseczkach z trzciny cukrowej bez zamieszania i obaw o zepsucie.
Wyobraź sobie, że możesz dostarczyć swoim klientom te pyszne domowe gulasze, które tak bardzo kochają, ale także zaskoczyć ich różnorodnością potraw, od pocieszającego ryżu, smacznego makaronu, po świeżą i kolorową sałatkę, zawsze z tym ekologicznym akcentem, który tak bardzo lubimy.
![]()
Trzcina cukrowa jest jednym z materiałów o najmniejszym wpływie na środowisko, jeśli chodzi o produkcję jednorazowej zastawy stołowej. Jak to możliwe? Cóż, miski z trzciny cukrowej są uzyskiwane z wytłoków z trzciny cukrowej, produktu otrzymywanego po przetworzeniu trzciny cukrowej. Po przetworzeniu tego naturalnego materiału uzyskuje się bioplastik zwany polietylenem roślinnym, który nie zanieczyszcza środowiska.
Oprócz zrównoważonego rozwoju, miski z trzciny cukrowej mają wiele innych zalet, opowiedzmy o nich!
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 500 ml |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 15,5 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 5,4 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
11845-50
50 Jednostki
8, 27€
0,165€/Miska
W magazynie.
13376-75
75 Jednostki
21, 43€
0,286€/Miska
W magazynie.
8452-50
50 Jednostki
6, 58€
0,132€/Miska
W magazynie.
550502-50
50 Jednostki
-20% 11, 45€ Normalna cena 14,32 €
0,229€/Miska
W magazynie.
11849-50
50 Jednostki
12, 26€
0,245€/Miska
W magazynie.
550901-125
125 Jednostki
-20% 30, 18€ Normalna cena 37,72 €
0,241€/Miska
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi