Biodegradowalna miska XL wykonana z trzciny cukrowej o pojemności 4,5 litra. Jej kwadratowa konstrukcja zapewnia pełny dostęp do wnętrza, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem do serwowania półmisków z jedzeniem na środku stołu lub, jeśli wolisz, transportu żywności do firm cateringowych, na imprezy plenerowe i pikniki.
W akcesoriach produktu znajduje się kompatybilna pokrywa, która gwarantuje wygodny transport bez rozlewania.
Akcesoria
Ver más artículos de:

Nasze duże miski z trzciny cukrowej to mądry wybór dla osób, które chcą działać świadomie. Dzięki swojej pojemności i przemyślanemu kształtowi stanowią ekologiczną i oryginalną alternatywę do serwowania dań głównych, marynowania, przygotowywania i transportowania posiłków podczas wydarzeń plenerowych. A co najlepsze? Są odporne na wysoką temperaturę, więc możesz gotować i podawać w tej samej misce.
![]()
Trzcina cukrowa to jedno z najbardziej przyjaznych środowisku tworzyw stosowanych do produkcji naczyń jednorazowych. Jak to możliwe? Duże miski z trzciny cukrowej powstają z bagassy — produktu ubocznego przetwarzania trzciny cukrowej. Ten naturalny materiał przekształcany jest w roślinny polietylen, który nie zanieczyszcza środowiska. A jeśli chodzi o wytrzymałość, to zaskoczą Cię swoją solidnością, trwałością i stabilnością.
To nie wszystko – sprawdź kolejne zalety:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 36x36cm |
| Design | ECO |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Całkowita Pojemność | 4500 ml / 4,5 l |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Długość | 36 mm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 5 |