- Pakiet
- ostatnie jednostki
60
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski PS Szkło Twardego Malina 480ml 14x14cm (60 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 60 Sztuk. 15 Worków po 4 Bols.
Ver más artículos de:
| Kolor | Fuchsia |
|---|---|
| Środki Ogółem | 480 ml |
| Design | Elegance |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 480ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 14 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 60 |
41190-50-4
200 Jednostki
356, 80€
1,784€/Miski
W magazynie.
550503-50-6
300 Jednostki
68, 15€
0,227€/Miska
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi