- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski PS Szkło Twardego Malina 480ml 14x14cm (4 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 4 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Fuchsia |
|---|---|
| Środki Ogółem | 480 ml |
| Design | Elegance |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 480ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 14 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 4 |
41190-50
50 Jednostki
476, 97zł
9,539zł/Miski
W magazynie.
550503-50
50 Jednostki
60, 72zł
1,214zł/Miska
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi