- Pakiet
- ostatnie jednostki
1664
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Plastikowe PS Szkło 220ml Ø9,5cm (1664 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1664 Sztuk. 16 Worków po 104 Sztuk w Skrzyni.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 220 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,5 cm |
| Górna średnica | 9,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 5,4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 1664 |
11143-50-20
1.000 Jednostki
180, 02€
0,180€/Pojemnik
W magazynie.
20użyć
11149-50-16
800 Jednostki
63, 47€
0,079€/Pojemnik
W magazynie.