- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Plastikowe PS Szkło 220ml Ø9,5cm (104 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 104 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 220 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,5 cm |
| Górna średnica | 9,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 5,4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 104 |
11143-50
50 Jednostki
48, 13zł
0,963zł/Pojemnik
W magazynie.
20użyć
11149-50
50 Jednostki
21, 20zł
0,424zł/Pojemnik
W magazynie.