20użyć
Czy wiesz, że prezentacja potraw ma zaskakujący wpływ na wrażenia konsumentów? Ten prosty i elegancki pojemnik z czarnego tworzywa PP o pojemności 1.000 ml zapewni nie tylko wyjątkową funkcjonalność i wydajność, ale także niepowtarzalny wygląd przygotowywanych potraw.
Pokrywka nie wchodzi w skład zestawu. Kompatybilną pokrywkę można znaleźć w akcesoriach do produktu.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że pojemnik i akcesorium po prostu do siebie nie pasowały? Frustracja jest prawdziwa. Właśnie dlatego, mimo że to opakowanie nie zawiera pokrywki, uprościliśmy ten proces. W sekcji akcesoriów produktu znajdziesz pokrywkę zaprojektowaną specjalnie tak, aby idealnie pasowała do tego pojemnika.
Odkryj praktyczność naszych pojemników z tworzywa PP, starannie zaprojektowanych, aby sprostać potrzebom biznesów, w których usługi take away i delivery są kluczowe. Zastanawiasz się, jak te pojemniki mogą usprawnić Twoją codzienną pracę? Pozwalają dostarczyć potrawy do klientów w idealnym stanie, jak świeżo przygotowane, łącząc funkcjonalność, wytrzymałość i estetyczną prezentację.
Co sprawia, że tworzywo PP, z którego wykonane są te pojemniki, jest tak wyjątkowe? Jego wysoka odporność termiczna i praktyczność umożliwiają bezpieczne i efektywne przechowywanie oraz transport. Dodatkowo nadają się do użycia w mikrofalówce, co ułatwia szybkie i wygodne podgrzewanie potraw. Ich wszechstronność sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy dań – od potraw na ciepło po sałatki i dodatki.
Dlaczego warto wybrać nasze pojemniki z tworzywa PP? Już wyjaśniamy.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1000ml / 1L |
| Design | Delivery |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 1000 ml / 1 l |
| Dolna średnica | 14,6 cm |
| Górna średnica | 19 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi