- ostatnie jednostki
Miski Plastikowe PET 250ml Ø140mm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 250 ml |
| Design | Shallow |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 250ml |
| Górna średnica | 14,4 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |