Miski Plastikowe Czarni PET 1500ml Ø230mm (25 Sztuk)
Akcesoria
Kup z
110664-50
50 Jednostki
35, 74€
0,715€/Wieczko
W magazynie.
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak prezentacja Twoich potraw może wpłynąć na doznania kulinarne? Spraw, aby usługi, które oferujesz swoim klientom były doskonałe i daj im możliwość skosztowania Twoich przepisów w domu, tak jakby były świeże z Twojej kuchni, dzięki plastikowym pojemnikom PET.
Co je wyróżnia? Są one wykonane z plastiku PET, który pozwala przygotowanym potrawom wyglądać jak nigdy dotąd dzięki przezroczystości i odporności, które charakteryzują ten materiał. Zimne czy ciepłe, żywność w środku jest przechowywana lepiej niż kiedykolwiek.
Czy jesteś zainteresowany bezpiecznym przechowywaniem żywności bez obaw? Powiemy Ci o nich więcej.
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że pojemnik i akcesorium po prostu do siebie nie pasowały? Frustracja jest prawdziwa. Właśnie dlatego, mimo że to opakowanie nie zawiera pokrywki, uprościliśmy ten proces. W sekcji akcesoriów produktu znajdziesz pokrywkę zaprojektowaną specjalnie tak, aby idealnie pasowała do tego pojemnika.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1500 ml / 1,5 l |
| Design | Shallow |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 1500 ml / 1,5 l |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 8,2 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 25 |