- ostatnie jednostki
Miski Plastikowe Czarni PET 600ml Ø180mm (60 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 60 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 600ml |
| Design | Shallow |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 600ml |
| Górna średnica | 18 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 60 |