- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Papierowe "Siega" Kraft 9+5x32cm (250 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 250 Sztuk.
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
Znane ze swoich różnorodnych zastosowań i rozmiarów, torby papierowe bez uchwytów są bohaterami w wielu firmach i sektorach: greengrocery, apteki, supermarkety, dostawy i take away... Są idealne dla małych produktów, które możemy wygodnie trzymać w dłoni, ale które wymagają dodatkowego zabezpieczenia, a ponadto dla ciężkich zamówień lub zakupów, ponieważ pozwalają nam wykorzystać strukturę torby, aby mieć większe wzmocnienie.
Bardziej ekologiczna opcja i alternatywa dla tradycyjnych toreb plastikowych: odnawialne i wielokrotnego użytku, stanowią krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wyróżniają się dużą różnorodnością (wiele zastosowań i rozmiarów).
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 9+5x32cm |
| Design | Siega |
| Materiał | Papier Prążkowanej |
| Używa | Piekarnia |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 35 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 5 cm |
| Cena za | 250 |
4935-250
250 Jednostki
58, 88zł
0,236zł/Torebka
W magazynie.
10577-250
250 Jednostki
62, 46zł
0,250zł/Torebka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi