Torebka Papierowa na Kanapkę Tłuszczoodporna Kraft 9+5x32cm (250 Sztuk)
10577-250
250 Jednostki
14, 60€
0,058€/Torebka
W magazynie.
Torebka Papierowa na Kanapkę Tłuszczoodporna 9+5x32cm (250 Sztuk)
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 9+5x32cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 34 cm |
| Dolna średnica | 9 cm |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 5 cm |
| Cena za | 250 |
10577-250
250 Jednostki
14, 60€
0,058€/Torebka
W magazynie.
4935-250-4
1.000 Jednostki
44, 03€
0,044€/Torebka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi