- sale
Dvouplášťová miska z kraftového kartonu s vnitřní stranou rovněž v barvě kraft, o objemu 33 oz (přibližně 1000 ml), určená především pro přepravu salátů a studených pokrmů.
Ver más artículos de:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
To fakt, że tego typu opakowanie jest niezbędne w każdej firmie oferującej dostawy lub jedzenie na wynos — ale czy wiesz dlaczego? Pojemniki z tektury z pokrywką RPET pozwalają na bezpieczne serwowanie różnorodnych dań bez obaw o przecieki, a ich możliwość układania w stos ułatwia transport. Przygotuj w nich dania typu wok, poke, sałatki, potrawy z makaronem, ryżem lub inne zimne dania — poradzą sobie ze wszystkim.
Ich kolorystyka kraft-kraft, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, doskonale podkreśla ekologiczny wizerunek Twojej restauracji. Co więcej, dzięki prostemu designowi możesz je łatwo spersonalizować — zarówno na pokrywce, jak i na przedniej części pojemnika, np. naklejką z logo firmy lub imieniem klienta.

Wysoka odporność na różne rodzaje dań
Wykonane z celulozy pochodzącej z włókien pierwotnych z certyfikowanych lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, te pojemniki posiadają podwójną warstwę tektury oraz wewnętrzną powłokę PE, która pozwala przechowywać tłuste i płynne potrawy bez wycieków, rozmiękczenia czy utraty sztywności i wytrzymałości.

Hermetyczne i bezpieczne
To, co czyni te pojemniki idealnym wyborem dla usług delivery, to połączenie tekturowej bazy z pokrywką z tworzywa RPET, czyli plastiku pochodzącego z recyklingu PET. Wykończenie z zawiniętą krawędzią doskonale dopasowuje się do pokrywki, pozwalając bezpiecznie oferować jedzenie na wynos i zapewniając klientom możliwość cieszenia się ciepłym posiłkiem w dowolnym miejscu.
Wiemy, że wybór idealnego opakowania dla Twojej usługi dostawy nie jest łatwy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zespół obsługi klienta Monouso chętnie Ci pomoże — nie wahaj się z nami skontaktować.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø18cm |
| Materiał | Kartonowe |
| Całkowita Pojemność | 1000 ml / 1 l |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 18,5 cm |
| Dolna średnica | 16,3cm |
| Górna średnica | 18 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 6 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 25 |
13461-50
50 Jednostki
61, 67zł
1,233zł/Pojemnik
W magazynie.
11354-25
25 Jednostki
-15% 50, 23zł Normalna cena 59,09 zł
2,009zł/Pojemnik
W magazynie.
9242-25
25 Jednostki
58, 19zł
2,328zł/Pojemnik
W magazynie.
4220-25
25 Jednostki
81, 77zł
3,271zł/Pude
W magazynie.
13281-50
50 Jednostki
124, 02zł
2,480zł/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi