Biała Plisowany Miseczka Papier 60ml (250 Sztuk)
5143-250
250 Jednostki
8, 93€
0,036€/Bia
W magazynie.
Pojemnik Papierowy na Sosy Kraft 37ml.
Kup z
5143-250
250 Jednostki
8, 93€
0,036€/Bia
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø5cm |
| Design | Plisowany |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Otwór | 12 cm |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 37 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 3,6 cm |
| Górna średnica | 5 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 250 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi