- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski na Sos PS Przezroczyste 50ml Ø7cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
20 Opakowań po 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 50 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 50 ml |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1000 |
12182-450
450 Jednostki
143, 61zł
0,319zł/Pojemnik
W magazynie.
11892-100-20
2.000 Jednostki
553, 11zł
0,277zł/Pojemnik
W magazynie.