- Pakiet
2000
Pojemnik na sos PLA przezroczysty 60ml Ø7x2,5cm, idealny do przechowywania zimnych sosów. Odpowiednie do usług cateringowych, na wynos, do szkół, na imprezy, przyjęcia i do samoobsługi.
Pokrywa nie jest dołączona. Można je znaleźć w akcesoriach.
Akcesoria
Ver más artículos de:
For cold food, Suitable from -18ºC to 40ºC.
100% renewable, Made of PLA, is plastic of vegetable origin, are strong and durable like traditional.
Certified for compost by BPI and comply with ASTM D6400.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø7cm |
| Design | Ciesz się |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Całkowita Pojemność | 60 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 2000 |
13402-100-10
1.000 Jednostki
242, 14zł
0,242zł/Pojemnik
W magazynie.
9286-100-20
2.000 Jednostki
704, 43zł
0,352zł/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi