- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski na Kanapki Paski 10+4x33cm (125 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 125 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10+4x33cm |
| Design | Paski |
| Materiał | Papier |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 4 cm |
| Cena za | 125 |
10577-250
250 Jednostki
14, 60€
0,058€/Torebka
W magazynie.
4935-250
250 Jednostki
13, 76€
0,055€/Torebka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi