Przezroczysta miska wykonana z tworzywa PET o pojemności 250 ml. Będzie idealna do przechowywania i konserwowania wszystkich posiłków.
Nie używać w temperaturze powyżej 54 °C. W celu ponownego użycia myć wyłącznie ręcznie w letniej wodzie.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak prezentacja Twoich potraw może wpłynąć na doznania kulinarne? Spraw, aby usługi, które oferujesz swoim klientom były doskonałe i daj im możliwość skosztowania Twoich przepisów w domu, tak jakby były świeże z Twojej kuchni, dzięki plastikowym pojemnikom PET.
Co je wyróżnia? Są one wykonane z plastiku PET, który pozwala przygotowanym potrawom wyglądać jak nigdy dotąd dzięki przezroczystości i odporności, które charakteryzują ten materiał. Zimne czy ciepłe, żywność w środku jest przechowywana lepiej niż kiedykolwiek.
Czy jesteś zainteresowany bezpiecznym przechowywaniem żywności bez obaw? Powiemy Ci o nich więcej.
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że pojemnik i akcesorium po prostu do siebie nie pasowały? Frustracja jest prawdziwa. Właśnie dlatego, mimo że to opakowanie nie zawiera pokrywki, uprościliśmy ten proces. W sekcji akcesoriów produktu znajdziesz pokrywkę zaprojektowaną specjalnie tak, aby idealnie pasowała do tego pojemnika.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 250 ml |
| Design | Bassic |
| Materiał | PET |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 250ml |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 9 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Maksymalna temperatura użytkowania | 50ºC |
| Cena za | 50 |
10517-50
50 Jednostki
39, 46zł
0,789zł/Miski
W magazynie.
10518-50-12
600 Jednostki
387, 89zł
0,646zł/Miski
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi