- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Czy znasz pojemniki z tektury siarczanowej z pokrywką PET? Są one najlepszym dowodem na to, że funkcjonalność, wytrzymałość i estetykę można połączyć w tym samym pojemniku. Odkryj wszystkie zalety tego pojemnika na wynos o pojemności 500 ml i zapewnij swoim klientom najlepszą obsługę.
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek czułeś frustrację, szukając pokrywki, która idealnie pasuje do Twojego słoika? Wyobraź sobie, że żegnasz się z tymi chwilami! Pojemniki z pokrywką rewolucjonizują sposób przechowywania i prezentowania produktów.
Pojemniki te oferują nie tylko wygodę posiadania wszystkiego w jednym podczas zakupów, ale także bezpieczeństwo posiadania pokrywki, o której wiesz, że pasuje idealnie, zapewniając hermetyczne uszczelnienie, które chroni i utrzymuje świeżość zawartości na dłużej.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø15cm |
| Design | Round |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 15 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
11352-50
50 Jednostki
-15% 16, 46€ Normalna cena 19,36 €
0,329€/Pojemnik
W magazynie.
9201-50
50 Jednostki
17, 69€
0,354€/Pojemnik
W magazynie.