- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miska Sałatkowa Papierowe Duży 1030ml (40 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 40 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 103ml |
| Design | Salad |
| Materiał | Kartonowe |
| Całkowita Pojemność | 1030 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 15,1 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 40 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi