- Pakiet
500
Odkryj naszą miskę z trzciny cukrowej o pojemności 350 ml i średnicy 13,5 cm. To idealna okazja, aby zadbać o naszą planetę i coś zmienić.
Ver más artículos de:
Idealne do wykorzystania na tysiąc i jeden sposobów, nasze miski z trzciny cukrowej są doskonałym, ekologicznym wyborem.
Podawaj zupy, kremy lub sosy zarówno na ciepło, jak i na zimno w naszych miseczkach z trzciny cukrowej bez zamieszania i obaw o zepsucie.
Wyobraź sobie, że możesz dostarczyć swoim klientom te pyszne domowe gulasze, które tak bardzo kochają, ale także zaskoczyć ich różnorodnością potraw, od pocieszającego ryżu, smacznego makaronu, po świeżą i kolorową sałatkę, zawsze z tym ekologicznym akcentem, który tak bardzo lubimy.
![]()
Trzcina cukrowa jest jednym z materiałów o najmniejszym wpływie na środowisko, jeśli chodzi o produkcję jednorazowej zastawy stołowej. Jak to możliwe? Cóż, miski z trzciny cukrowej są uzyskiwane z wytłoków z trzciny cukrowej, produktu otrzymywanego po przetworzeniu trzciny cukrowej. Po przetworzeniu tego naturalnego materiału uzyskuje się bioplastik zwany polietylenem roślinnym, który nie zanieczyszcza środowiska.
Oprócz zrównoważonego rozwoju, miski z trzciny cukrowej mają wiele innych zalet, opowiedzmy o nich!
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø13,5cm |
| Design | Be Eco! |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 350 ml |
| Średnica | 13,5 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 500 |
8452-50-8
400 Jednostki
42, 13€
0,105€/Miska
W magazynie.
11844-50-20
1.000 Jednostki
104, 23€
0,104€/Miska
W magazynie.