- Pakiet
600
Biały kartonowy kubek o pojemności 3Oz (100ml) do gorących napojów. Jednorazowy kubek kartonowy wykonany z celulozy pochodzącej z włókien drzewnych pozyskiwanych w zrównoważonych lasach.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 100ml |
| Design | TakeAway |
| Materiał | Kartonowe |
| Rodzaj Opakowania | Papierowe Kubki do Gorących Napojów |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Zalecana pojemność | 240 ml |
| Całkowita Pojemność | 100ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø5,8cm |
| Dolna średnica | 5,4 cm |
| Górna średnica | 8 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 600 |
7162-50-20
1.000 Jednostki
-12% 55, 09€ Normalna cena 62,61 €
0,055€/180 ml
W magazynie.
13790-50-20
1.000 Jednostki
-25% 69, 11€ Normalna cena 92,15 €
0,069€/280 ml
W magazynie.
4855-20-16
320 Jednostki
-12% 41, 13€ Normalna cena 46,74 €
0,129€/600 ml
W magazynie.
9619-50-30
1.500 Jednostki
107, 12€
0,071€/Kraft-Kraft
W magazynie.
9619-50-30
1.500 Jednostki
107, 12€
0,071€/Kubek
W magazynie.
4851-80-25
2.000 Jednostki
123, 64€
0,062€/Kubek
W magazynie.
10423-50-30
1.500 Jednostki
83, 12€
0,055€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi