Biały kartonowy kubek o pojemności 12Oz (360ml) do gorących napojów. Jednorazowy kubek kartonowy wykonany z celulozy pochodzącej z włókien drzewnych pozyskiwanych w zrównoważonych lasach.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 360 ml |
| Design | TakeAway |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Zalecana pojemność | 180 ml |
| Całkowita Pojemność | 360ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø9,0cm |
| Dolna średnica | 5,7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 9 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 20 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi