Przezroczysta Wielokrotnego Użytku Łyżka Degustacyjna PS 10,5cm (200 Sztuk)
6237-200
200 Jednostki
9, 45€
0,047€/Przezroczysta
W magazynie.
Zamień swoją firmę cateringową lub stołówkę biurową w ekologiczną przestrzeń dzięki widelcowi z naturalnego drewna o wysokości 7,5 cm.
Kup z
6237-200
200 Jednostki
9, 45€
0,047€/Przezroczysta
W magazynie.
9476-50
50 Jednostki
18, 70€
0,374€/Taca
W magazynie.
11181-25-8
200 Jednostki
15, 76€
0,079€/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
Ekologiczna alternatywa dla klasycznych tanich plastikowych widelców? Nie martw się, jesteśmy pewni, że nie będziesz szukać dalej, gdy poznasz nasze biodegradowalne drewniane widelce. Wystarczy kliknąć i cieszyć się wszelkiego rodzaju jedzeniem bez wysiłku. Zdrowe sałatki, smaczne dania z ryżu lub smakowite mięsa, czemu te drewniane widelce mogą się oprzeć? Absolutnie niczemu.
Te widelce są wykonane z drewna brzozowego o prostym designie. Nasze drewniane widelce nie odpryskują i są idealnym uzupełnieniem śniadania, lunchu lub kolacji. Jakie są ich zalety? Wszystkie zalety klasycznych metalowych sztućców oraz wszystkie zalety produktu wykonanego ze zrównoważonych materiałów.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 7,5 cm |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 2 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 7,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 100 |