- sale
Mini łyżka biodegradowalna wykonana z trzciny cukrowej, 12x4cm, w kolorze białym.
Ver más artículos de:
Chcesz się wyróżnić i zrobić różnicę podczas degustacji? Mini łyżeczki z trzciny cukrowej są wyraźnym przykładem tego, jak zrównoważony rozwój i elegancja mogą iść w parze. Co więcej, są one tak łatwe w użyciu, że sprawią, że Twoje degustacje będą wyjątkowe. Ich ergonomiczna konstrukcja pozwala delektować się każdym kęsem z maksymalnym komfortem, a co najlepsze, zapewnia bezproblemowy dostęp do pysznej zawartości łyżki.
Materiał produkcyjny, trzcina cukrowa, dodaje temu produktowi dodatkowej wartości. Trzcina cukrowa to mądry wybór ze względu na jej zrównoważony rozwój. Materiał ten jest biodegradowalny i pochodzi z odnawialnego źródła, co oznacza, że nie tylko doskonale spełnia swoją kulinarną funkcję, ale także dba o naszą planetę.
A teraz opowiemy nieco więcej o jego głównych cechach?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12x4cm |
| Design | Catering |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Szerokość | 4 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Długość | 12 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 50 |
10372-50
50 Jednostki
5, 33€
0,107€/Fingerfood
W magazynie.
9299-25
25 Jednostki
5, 21€
0,208€/Fingerfood
W magazynie.