- ostatnie jednostki
Kwadratowych talerzy drewnianych o wymiarach 10,5 × 10,5 cm w kolorze drewna.
Ver más artículos de:
Odmień swoje wydarzenia dzięki autentyczności miniaturowych drewnianych talerzy, ekologicznego wyboru dla wszystkich gustów. Zaprezentuj lub udekoruj swoje stoły najbardziej naturalnym materiałem w naszym katalogu, zaskakując wszystkich ciepłem i zrównoważonym rozwojem.
Drewno, wysokiej jakości naturalny surowiec, jest również wysoce odnawialne. Drewno, którego używamy, pochodzi z odpowiedzialnie i w sposób zrównoważony zarządzanych lasów, bez generowania toksycznych lub zanieczyszczających odpadów.
Dlaczego warto wybrać je jako materiał do produkcji naszych naczyń? Poniżej przedstawiamy jego zalety:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10,5x10,5cm |
| Design | Square |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 10,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 25 |
12583-25
25 Jednostki
15, 10zł
0,604zł/Mini
W magazynie.
41007-25
25 Jednostki
26, 78zł
1,071zł/Talerz
W magazynie.
41008-25
25 Jednostki
36, 25zł
1,450zł/Talerz
W magazynie.
12582-25-24
600 Jednostki
316, 23zł
0,527zł/Mini
W magazynie.