- ostatnie jednostki
Ver más artículos de:
Zastanawiasz się, jak wyeksponować swoje dania i przyciągnąć uwagę wszystkich klientów? Zanurz się w rewolucji prezentacji gastronomicznej dzięki naszym miniaturom ze stali nierdzewnej. Te akcesoria są odpowiedzią, łącząc oryginalność z funkcjonalnością, aby zapewnić wyjątkowe doznania kulinarne.
Siła tych miniatur tkwi w ich nieporównywalnej jakości. Stal nierdzewna, z której są wykonane, nie tylko oferuje nowoczesny wygląd, ale także gwarantuje wyjątkową trwałość, jest odporna na codzienne zużycie i łatwa do czyszczenia, zapewniając praktyczne i eleganckie rozwiązanie dla potrzeb prezentacji gastronomicznej.
Chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich jego zaletach? Oto trzy jej główne cechy:
| Kolor | Miedź |
|---|---|
| Środki Ogółem | 420 ml |
| Design | Mini |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 420ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 8 cm |
| Górna średnica | 11 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 9,00 cm |
| Szerokość | 8,00 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 82161030 |
| Długość | 8,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 1 |
41171-1
1 Jednostki
70, 66zł
70,664zł/Kufel
W magazynie.
41168-1
1 Jednostki
-20% 48, 95zł Normalna cena 61,19 zł
48,955zł/Rondelek
W magazynie.
41170-1-6
6 Jednostki
324, 03zł
54,006zł/Kufel
W magazynie.