20użyć
20użyć
Łyżka ze stali nierdzewnej o długości 11 cm. Idealny do wszystkich rodzajów cateringu, ma wysoki połysk i jest miękki w dotyku.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
Możliwość mycia w zmywarce z zapewnieniem, że produkt wytrzyma w idealnym stanie minimalną ilość cykli mycia.
Pieczęć FSC jest gwarancją zrównoważonego rozwoju i zapewnia, że materiał, z którego wykonany jest ten produkt, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
Opis: Łyżka ze stali nierdzewnej o długości 11 cm. Jej błyszczące wykończenie i prosty design sprawiają, że jest najlepszym towarzyszem na każdą okazję.
Zastosowanie: Jest to bardzo praktyczny i wszechstronny produkt, odpowiedni do codziennego użytku i na specjalne okazje. Idealnie nadaje się między innymi do kolacji z przyjaciółmi, stołówek i usług cateringowych.
Materiał: Stal nierdzewna.
Wymiary: 11 cm.
Prezentacja: Opakowania po 10 Sztuk.
| Kolor | Szarość |
|---|---|
| Środki Ogółem | 11cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Przedłużony |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 2,50 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 11,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 10 |
12760-100
100 Jednostki
-15% 1, 85€ Normalna cena 2,18 €
0,019€/Widelczyk
W magazynie.
20użyć
8166-10-50
500 Jednostki
119, 31€
0,239€/
W magazynie.