- Pakiet
- Eco
- ostatnie jednostki
2500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubki Vending Ekologiczne PLA BioWare 8 Oz/210ml Ø7,0cm
Cena Dotyczy Skrzynki 2.500 Sztuk. 25 Opakowań po 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Beżowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 210 ml |
| Materiał | Papier + PLA |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 210ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Szerokość | 7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Znak pomiarowy | 180 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 2500 |
5248-100-30
3.000 Jednostki
267, 11€
0,089€/Kubek
W magazynie.
4886-50-20
1.000 Jednostki
122, 93€
0,123€/Kubek
W magazynie.