- Pakiet
- Eco
- ostatnie jednostki
1000
Kubki Papierowe i PLA 12 Oz/330ml (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Zielony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 330ml |
| Design | bePulp |
| Materiał | Papier + PLA |
| Używa | Napoje |
| Całkowita Pojemność | 330 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø9,0cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 11 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1000 |