125użyć
Kieliszek degustacyjny wykonany z PS o pojemności 70 ml, o idealnym designie. Stanie się niezbędny do prezentacji Twoich kulinarnych przysmaków.
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
12, 68€
1,268€/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
30, 09€
30,086€/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 4, 27€ Normalna cena 5,34 €
0,107€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Po co zadowalać się tym, co zwyczajne, skoro można podnieść poziom doznań kulinarnych gości? Wyobraź sobie możliwość zaprezentowania swoich najlepszych dań w sposób, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetycznie urzekający. Nasze miniaturowe plastikowe kieliszki degustacyjne PS nie tylko służą jako pojemniki, ale są również kluczem do stworzenia wyjątkowego doświadczenia kulinarnego na każdym wydarzeniu.
Za nienagannym wyglądem tych miniaturowych kieliszków degustacyjnych stoi polistyren (PS), materiał, który na nowo definiuje praktyczność bez poświęcania elegancji. To wysokiej jakości tworzywo sztuczne nie tylko zapewnia wytrzymałość i praktyczność, ale także stanowi idealną podstawę do prezentacji potraw.
Co sprawia, że te miniaturowe kieliszki degustacyjne PS są tak wyjątkowe?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 70 ml |
| Design | Conico |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 70 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø5cm |
| Dolna średnica | |
| Kształt | Stożkowy |
| Wysokość | 7,7 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 25 |
125użyć
640446-25
25 Jednostki
6, 86€
0,275€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640445-25
25 Jednostki
6, 86€
0,275€/Fingerfood
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
7052-20
20 Jednostki
7, 01€
0,351€/Fingerfood
W magazynie.
9498-25
25 Jednostki
4, 39€
0,176€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640444-25-20
500 Jednostki
109, 86€
0,220€/Fingerfood
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi