125użyć
Kieliszek degustacyjny wykonany z PS o pojemności 95 ml, o idealnym designie. Stanie się niezbędny do prezentacji Twoich kulinarnych przysmaków.
Kup z
20użyć
3018-13
13 Jednostki
8, 79zł
0,676zł/Szklanka
W magazynie.
125użyć
9818-25
25 Jednostki
-20% 27, 88zł Normalna cena 34,85 zł
1,115zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640505-25
25 Jednostki
34, 22zł
1,369zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640511-25
25 Jednostki
-15% 32, 43zł Normalna cena 38,15 zł
1,297zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640529-25
25 Jednostki
45, 46zł
1,818zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640574-25
25 Jednostki
31, 62zł
1,265zł/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
Po co zadowalać się tym, co zwyczajne, skoro można podnieść poziom doznań kulinarnych gości? Wyobraź sobie możliwość zaprezentowania swoich najlepszych dań w sposób, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetycznie urzekający. Nasze miniaturowe plastikowe kieliszki degustacyjne PS nie tylko służą jako pojemniki, ale są również kluczem do stworzenia wyjątkowego doświadczenia kulinarnego na każdym wydarzeniu.
Za nienagannym wyglądem tych miniaturowych kieliszków degustacyjnych stoi polistyren (PS), materiał, który na nowo definiuje praktyczność bez poświęcania elegancji. To wysokiej jakości tworzywo sztuczne nie tylko zapewnia wytrzymałość i praktyczność, ale także stanowi idealną podstawę do prezentacji potraw.
Co sprawia, że te miniaturowe kieliszki degustacyjne PS są tak wyjątkowe?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 95ml |
| Design | Rhombus |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 95 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 5,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 25 |