- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Oryginalny, autentyczny i elegancki miniaturowy kubki PS o pojemności 100 ml. Idealny do przeniesienia prezentacji na wyższy poziom i zaimponowania gościom.
Kup z
20użyć
3018-13
13 Jednostki
8, 79zł
0,676zł/Szklanka
W magazynie.
125użyć
640436-25
25 Jednostki
38, 15zł
1,526zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
9818-25
25 Jednostki
-20% 27, 88zł Normalna cena 34,85 zł
1,115zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640505-25
25 Jednostki
34, 22zł
1,369zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640511-25
25 Jednostki
-15% 32, 43zł Normalna cena 38,15 zł
1,297zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640529-25
25 Jednostki
45, 46zł
1,818zł/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
Po co zadowalać się tym, co zwyczajne, skoro można podnieść poziom doznań kulinarnych gości? Wyobraź sobie możliwość zaprezentowania swoich najlepszych dań w sposób, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetycznie urzekający. Nasze miniaturowe plastikowe kieliszki degustacyjne PS nie tylko służą jako pojemniki, ale są również kluczem do stworzenia wyjątkowego doświadczenia kulinarnego na każdym wydarzeniu.
Za nienagannym wyglądem tych miniaturowych kieliszków degustacyjnych stoi polistyren (PS), materiał, który na nowo definiuje praktyczność bez poświęcania elegancji. To wysokiej jakości tworzywo sztuczne nie tylko zapewnia wytrzymałość i praktyczność, ale także stanowi idealną podstawę do prezentacji potraw.
Co sprawia, że te miniaturowe kieliszki degustacyjne PS są tak wyjątkowe?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 6,5x6,5cm |
| Design | Diamond |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 100ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 25 |
125użyć
640505-25
25 Jednostki
34, 22zł
1,369zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640462-10
10 Jednostki
18, 31zł
1,831zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640508-25
25 Jednostki
39, 36zł
1,574zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640574-25
25 Jednostki
31, 62zł
1,265zł/Fingerfood
W magazynie.