Podobne produkty:
Kubek jednorazowy wykonany z przezroczystego rPET o pojemności 364ml.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 420 ml |
| Materiał | PET |
| Używa | Zimne napoje |
| Całkowita Pojemność | 420ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 6,1 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 300 ml |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
4811-50
50 Jednostki
18, 52zł
0,370zł/Kubek
W Magazynie
11914-50
50 Jednostki
66, 82zł
1,336zł/Kubek
W Magazynie
6161-50
50 Jednostki
36, 73zł
0,735zł/Kubek
W Magazynie
8168-50
50 Jednostki
84, 66zł
1,693zł/Kubek
W Magazynie
20użyć
13726-50
50 Jednostki
-20% 17, 93zł Normalna cena 22,41 zł
0,359zł/Kubek
W Magazynie
125użyć
7661-20
20 Jednostki
46, 99zł
2,349zł/Kubek
W Magazynie