- Pakiet
1000
Podobne produkty:
Postaw na zrównoważony rozwój bez rezygnacji z jakości dzięki naszym kubkom z plastiku rPET z recyklingu o pojemności 400 ml i średnicy Ø8,5 cm, praktycznemu i wszechstronnemu rozwiązaniu do napojów gazowanych, soków, koktajli czy większych kaw mrożonych. Zaprojektowane do codziennego użytku, łączą wytrzymałość, lekkość i przezroczysty wygląd, który podkreśla napoje.
Kompatybilne pokrywki dostępne w Akcesoriach.
Ver más artículos de:
Jeśli chodzi o serwowanie napojów na każdym wydarzeniu lub w branży hotelarsko-gastronomicznej, wybór materiału na kubki ma zasadnicze znaczenie. Plastikowe kubki PET są jedną z najmądrzejszych i najbardziej wszechstronnych opcji dostępnych na rynku. Ich innowacyjna konstrukcja i zdolność do przechowywania różnych napojów sprawiają, że są one idealnym wyborem, aby zaspokoić potrzeby różnorodnych klientów i wydarzeń.
Czym więc jest PET ? PET (politereftalan etylenu) to powszechnie stosowany rodzaj plastiku, który jest znany ze swojej wytrzymałości, przezroczystości i łatwości recyklingu. W świecie plastikowych kubków PET stał się wiodącym wyborem dzięki swoim unikalnym właściwościom.
Dlaczego warto wybrać kubki PET? Powiemy Ci dlaczego.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 400 ml |
| Materiał | rPET |
| Używa | Zimne napoje |
| Całkowita Pojemność | 400 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,2cm |
| Górna średnica | 8,5 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 42,00 cm |
| Szerokość | 39,40 cm |
| Kompostowalny | Nie |
| Zamrażanie | Nie |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Tradycyjny piekarnik | Nie |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 39,40 cm |
| Znak pomiarowy | 300 ml |
| Mikrofalówka | Nie |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Nie |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Maksymalna temperatura użytkowania | 70ºC |
| Minimalna temperatura użytkowania | -18ºC |
| Cena za | 1000 |
4811-50-40
2.000 Jednostki
592, 25zł
0,296zł/Kubek
W magazynie.
11914-50-20
1.000 Jednostki
1, 068.86zł
1,069zł/Kubek
W magazynie.
6161-50-16
800 Jednostki
492, 33zł
0,615zł/Kubek
W magazynie.
8168-50-16
800 Jednostki
1, 152.04zł
1,440zł/Kubek
W magazynie.
20użyć
13726-50-25
1.250 Jednostki
-12% 394, 73zł Normalna cena 448,56 zł
0,316zł/Kubek
W magazynie.
125użyć
7661-20-20
400 Jednostki
751, 79zł
1,879zł/Kubek
W magazynie.