- Pakiet
- ostatnie jednostki
20użyć
200
Produkt zastąpiony przez:
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Materiał | PS (Polistyren) |
|---|---|
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 4 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 200 |
9498-25-8
200 Jednostki
120, 07zł
0,600zł/Fingerfood
W magazynie.
11728-50-12
600 Jednostki
348, 06zł
0,580zł/Fingerfood
W magazynie.
11727-50-10
500 Jednostki
454, 56zł
0,909zł/Fingerfood
W magazynie.
20użyć
7052-20-10
200 Jednostki
240, 14zł
1,201zł/Fingerfood
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi