- ostatnie jednostki
20użyć
Fingerfood Kubek Plastikowy Biały 4x4x7 cm.
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
12, 68€
1,268€/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
30, 09€
30,086€/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 4, 27€ Normalna cena 5,34 €
0,107€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Materiał | PS (Polistyren) |
|---|---|
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 4 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Długość podstawy | 4 cm |
| Cena za | 20 |
9498-25
25 Jednostki
4, 39€
0,176€/Fingerfood
W magazynie.
11728-50
50 Jednostki
8, 47€
0,169€/Fingerfood
W magazynie.
11727-50
50 Jednostki
13, 28€
0,266€/Fingerfood
W magazynie.
20użyć
7052-20
20 Jednostki
7, 01€
0,351€/Fingerfood
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi