Zestaw Sztućców Drewnianych Widelec, Nóż i Serwetka (25 Sztuk)
12755-25
25 Jednostki
43, 41zł
1,736zł/Zestaw
W magazynie.
Zmień swoją firmę w miejsce przyjazne dla środowiska dzięki naszemu zestawowi sztućców z tektury kraft o długości 17 cm. Widelec i nóż w jednym produkcie, aby zaoferować klientom możliwość delektowania się potrawami w dowolnym miejscu.
Ver más artículos de:
Przenieś swoją ofertę na wynos na wyższy poziom dzięki naszym kartonowym zestawom sztućców, innowacyjnemu i przyjaznemu dla środowiska rozwiązaniu. Te zestawy to nie tylko alternatywa dla plastikowych sztućców; to krok naprzód w kierunku świadomej i zrównoważonej obsługi. Idealne do wszystkich rodzajów fast foodów, cateringu i imprez, te zestawy sztućców łączą funkcjonalność z odpowiedzialnością ekologiczną, oferując klientom praktyczne i satysfakcjonujące doświadczenie, jednocześnie wspierając ochronę środowiska.
Wykonane z wysokiej jakości tektury , sztućce te są doskonałym przykładem tego, jak zrównoważony rozwój może być zintegrowany z hotelarstwem i gastronomią bez uszczerbku dla jakości. Znany ze swojej odnawialności i biodegradowalności karton jest podstawą tych ekologicznych przyborów. Oferują one wytrzymałość potrzebną do korzystania z różnorodnych potraw, a ich kompostowalny charakter podkreśla wysiłki na rzecz zmniejszenia wpływu na środowisko.
Dlaczego warto włączyć tekturowe zestawy sztućców do swojej oferty dań na wynos?
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
Jeśli szukasz maksymalnego bezpieczeństwa i higieny dla swoich gości, mamy dla Ciebie idealną opcję: zestaw sztućców w osłonie. Ale co rozumiemy przez sztućce w osłonie? Mamy na myśli to, że ten zestaw jest indywidualnie chroniony praktyczną osłoną, która zapobiega bezpośredniej obsłudze i kontaktowi z czynnikami zewnętrznymi przez cały czas przed użyciem.
A gdzie indywidualnie zabezpieczone sztućce mogą być zaletą? We wszystkich rodzajach działalności, ale w Monouso szczególnie polecamy je w hotelach, hostelach, szpitalach, biurach, a nawet w usługach dostawy do domu lub na wynos.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 21 cm |
| Design | ECO |
| Materiał | Kartonowe |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 5 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Długość | 21 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
12755-25
25 Jednostki
43, 41zł
1,736zł/Zestaw
W magazynie.
110696-50
50 Jednostki
-20% 34, 31zł Normalna cena 42,88 zł
0,686zł/Zestaw
W magazynie.
4439-25
25 Jednostki
18, 36zł
0,735zł/Zestaw
W magazynie.
13336-25
25 Jednostki
22, 63zł
0,905zł/Zestaw
W magazynie.
13860-50-6
300 Jednostki
343, 90zł
1,146zł/Zestaw
W magazynie.